Sukcesy plastyków

Jesteś tu: » Strona główna » Osiągnięcia » Rok szkolny 2011/2012 » Sukcesy plastyków

Sukcesy plastyków

Kwiecień i maj 2012 - dla uczniów naszej szkoły był bardzo pracowity, podczas zajęć z plastyki oraz na dodatkowych zajęciach uczniowie malowali prace, za które otrzymali oceny cząstkowe ,a najlepsze prace zostały wysłane na konkursy. Cierpliwie czekaliśmy na wyniki - mamy laureatów!

Oliwia Stępień - Nagroda Specjalna Artysty Plastyka Dyrektora Liceum Plastycznego im. Katarzyny Kobro w Zduńskiej Woli . W konkursie związanym z rokiem Janusza Korczaka „Otwarte Okno". Na konkurs wpłynęło 452 prace z 44 szkół podstawowych, gimnazjów i ośrodków szkolno- wychowawczych z regionu łódzkiego. Na stronie Liceum Plastycznego  możecie zobaczyć wszystkie nagrodzone prace i pracę Oliwki Stępień uczennicy naszej szkoły.
W związku z Rokiem 2012 Janusza Korczaka uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w konkursie plastycznym pt. "Z wizytą u króla Maciusia I" oraz uroczystym podsumowaniu i rozdaniu nagród, które odbyło się w ramach Dnia Dziecka w dniu 30 maja 2012 roku (środa) o godz. 11.00 w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Nagrodzone zostały prace uczniów z klas I- III oraz IV – VI Kacpra Rózgi kl. IVb, Julii Durskiej kl. IVa, Klaudii Majchrzak IVa i Eryka Wawoka z kl. IV b.
Andrzej Sobański - praca w Ogólnopolskim Konkursie „Pozdrowienia z Polski” zakwalifikowała się do stu najlepszych prac w kategorii klas I-III. Nasz pierwszak otrzymał list gratulacyjny i pamiątkową podkoszulkę Google -Doodle 4 „Pozdrowienia z Polski”. Autorami najlepszych prac wg szkolnego jury są: Roksana Kruz, Andrzej Sobański i Tomasz Pietrusiewicz. Na stronie http://www.google.pl/doodle4google/vote.html możecie zobaczyć wybrane prace 15 (po pięć z każdej grupy wiekowej), a wystawę wyselekcjonowanych prac w Warszawskiej Galerii „Zachęta”.
Nagrodzeni zostali również najmłodsi uczestnicy zajęć „Szkoły Malowania” w IV Ogólnopolskim Integracyjnym Konkursie Plastycznym na ilustrację do wiersza Małgorzaty Nawrockiej „Kura Portrecistka”. Organizatorem konkursu był Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Ks. Jana Twardowskiego w Radomsku. Uroczyste wręczenie nagród w nowym roku szkolnym we wrześniu. Obrady nie były łatwe. Na stronie SOSW w Radomsku możecie zobaczyć zdjęcia i protokół z obrad jury.
II miejsce otrzymał Miłosz Rudzki, a Szymon Bednarek III miejsce. Nagrodzeni są uczniami klasy 1a.Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma