Tęga głowa

Jesteś tu: » Strona główna » Wydarzenia » Rok szkolny 2008/2009 » Tęga głowa

Tęga głowa

W dniach 18 i 25 kwietnia 2009 r. jedenastu uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 brało udział w IX Edycji Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego TĘGA GŁOWA. W gronie laureatów znaleźli się Olga Krawczyk z klasy IIIa, Klaudia Ślifierska z klasy IIIc oraz Kacper Bąbol z klasy VIb.

O tytuł najlepszego matematyka klas 4-6 piotrkowskich szkół podstawowych walczyli przygotowywani przez p. Marię Fajer uczniowie klas szóstych: Bąbol Kacper, Blonka Angelika, Henc Karolina, Procho Robert, Rózga Cezary, Stefańczyk Łukasz oraz przygotowani przez p. Małgorzatę Rucińską i p. Dorotę Kopertowską uczniowie klas trzecich Olga Krawczyk, Natalia Kacperska, Zuzanna Tymanowska, Klaudia Ślifierska oraz Jakub Sadura.

Uczniowie zmagali się z 16 ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez nauczycieli z 8 piotrkowskich szkół. Na ich rozwiązanie mieli 1,5 godziny.

Gratulujemy!

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma