Strona główna

Jesteś tu: » Strona główna


 

 

 

Zakończenie roku szkolnego

2014/2015

klasy I - II    godz.   8.30

klasy III        godz. 10.00

klasy IV - V     godz. 11.00

klasy VI         godz. 12.00


Koniec Roku Szkolnego 2014/2015


Wiemy, że czekacie na ten komunikat, więc uroczyście ogłaszamy: 26 czerwca nastąpi koniec roku szkolnego i nikt nie jest w stanie powstrzymać zbliżających się wakacji! :) Po wielu ciężkich sprawdzianach, zmęczeni nauką i pracą, acz przepełnieni wspaniałymi wspomnieniami z wycieczek, przedstawień i codziennych wydarzeń roku 2014/2015, pracownicy oświaty, uczniowie i przedszkolaki udają się na zasłużony odpoczynek.

Kartki z kalendarza
czytaj więcej

W czwartek 18 czerwca uczniowie klas II wybrali się do pobliskiego Wolborza, gdzie zwiedzili Hutę Szkła Gospodarczego i Artystycznego "Finezja" oraz Pożarnicze Centrum Historyczno-Edukacyjne Ziemi Łódzkiej.

Drugoklasiści w Wolborzu
czytaj więcej

W środę 17 czerwca 2015 roku naszą szkołę odwiedził pan Maciej Łagodziński - aktor, reżyser i historyk, absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla najlepszych studentów szkół artystycznych.

Spotkanie z aktorem
czytaj więcej

Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztof Chojniak ogłasza konkurs dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na najlepszą pracę na temat.: „Moje drzewo genealogiczne”.

Konkurs historyczny
czytaj więcej

Nagrody w corocznym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych rozdane! W tym roku uczniowie z klas IV-VI mieli możliwość wykazania się wiedzą na temat Austrii. W konkursie wzięło udział 30 uczniów. Maksymalna liczba punktów do zdobycia - 25.

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych rozstrzygnięty!
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Robocamp Megamatma